1

Sponsorzy

IRS

Image Recording Solutions Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą, projektantem i integratorem rozwiązań technologicznych skierowanych dla edukacji. W ciągu 20 lat działalności IRS wyposażyła ponad 15 000 klas lekcyjnych w tablice interaktywne SMART, dostarczyła ponad 40 000 projektorów do szkół, instytucji publicznych, dodatkowo przeszkoliła kilka tysięcy osób w obsłudze urządzeń multimedialnych. Od początku istnienia Image Recording Solutions dobiera produkty najwyższej jakości oraz renomowanych producentów. Dzięki czemu klienci zawsze mogą być pewni, że proponowane przez nas rozwiązania są dedykowane specjalnie dla nich i dostosowane do warunków w których będą pracować. 20 letnie doświadczenie i umiejętności pozwalają na współpracę z klientami na najwyższym możliwym poziomie.
W ofercie edukacyjnej Image Recording Solutions znajdują się:
• Urządzenia interaktywne SMART
• Projektory Hitachi
• Laboratoria przyrodnicze PASCO
• Komputery i tablety
• Laboratoria językowe Sanako

CENTRALA

IMAGE RECORDING SOLUTIONS
Sp. z o.o.

ul. Arkuszowa 190
01-934 Warszawa
tel. 22 752 27 88-96
tel. 22 840 32 31
tel. 22 841 43 22
fax 22 752 27 97
zapytania_ofertowe@irs.com.pl
http://www.irs.com.pl


Odwiedź stronę
Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie jest jedną z najstarszych tego typu instytucji na świecie. Założone w 1952 roku, funkcję strażnika pamięci polskiego sportu i ruchu olimpijskiego pełni już od ponad 60 lat. Zgromadziło w tym czasie kolekcję ponad 45 tys. muzealiów, związanych przede wszystkim ze sportem polskim. Są to nie tylko medale (w tym także olimpijskie), puchary, sztandary, stroje czy sprzęt sportowy, lecz także dzieła sztuki – rzeźby, malarstwo, grafika. Zbiory obejmują również ponad 15 tys. fotografii, 19 tysięcy książek oraz blisko sześć tysięcy archiwaliów i dokumentów. Kolekcję uzupełnia dokumentacja filmowa i dźwiękowa.

Muzeum ma w swoim dorobku ponad 150 wystaw czasowych, prezentowanych we własnej siedzibie oraz w innych muzeach w kraju i za granicą. Organizowane są także imprezy cykliczne, takie jak Noc Muzeów, Przegląd Filmów Alpinistycznych im. Wandy Rutkiewicz, giełdy kolekcjonerów pamiątek sportowych.

Muzeum prowadzi także szeroką działalność edukacyjną. W ofercie znajdują się zajęcia i lekcje dla wszystkich grup wiekowych dzieci i młodzieży, a także studentów. Muzeum współpracuje z wieloma instytucjami kultury i edukacji, prowadzi spotkania metodyczne z kadrą nauczycielską, wydaje własne publikacje monograficzne i okolicznościowe.


Odwiedź stronę
Intel Education
Wydawnictwo Nowa Era

 Nowa Era to największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne z kompleksową                   i nowoczesną ofertą obejmującą wszystkie etapy edukacyjne oraz wszystkie przedmioty, w tym także języki obce oraz największy w Polsce wybór kartografii szkolnej. Naszą ofertę uzupełniają nowoczesne rozwiązania informatyczne                               i oprogramowanie wspomagające zarządzanie oświatą (firma VULCAN).
      Wydawnictwo Nowa Era jest liderem nie tylko w skali swojej działalności, ale przede wszystkim liderem w obszarze najwyższej jakości produktów oraz rozwiązań dla edukacji. Publikacje i rozwiązania edukacyjne wydawnictwa można znaleźć niemal w każdym szkolnym tornistrze. Towarzyszą one uczniom od początku ich przygody z książką aż do najważniejszego egzaminu – matury.
      Od początku działalności Nowa Era dba o rozwój i wyznacza nowe standardy
w edukacji. Stawia na poszukiwanie nowoczesnych i skutecznych form przekazu informacji, dostosowanych do potrzeb współczesnej szkoły i  zmieniających się wyzwań współczesnego świata. Dlatego w swojej ofercie, obok materiałów drukowanych, posiada także nowoczesne rozwiązania elektroniczne dla nauczycieli, dyrektorów oraz uczniów.  Od kilku lat nauczyciele korzystający z podręczników Nowej Ery mają dostęp do multibooków – cyfrowych podręczników wzbogaconych  o interaktywne multimedia. Obecnie w portfolio e-rozwiązań Nowej Ery znajduje się również kompleksowa oferta e-booków dla uczniów, wyznaczających zupełnie nowy standard procesu nauczania i uczenia się. Ofertę Nowej Ery uzupełniają nowoczesne portale internetowe oraz aplikacje na urządzenia mobilne.
      Nowa Era to również wydawca najstarszego w Europie czasopisma literackiego dla najmłodszych „Świerszczyk” oraz dwujęzycznego magazynu edukacyjnego dla dzieci                         i młodzieży „National Geographic Odkrywca”.
      Nowa Era, jako lider w obszarze społecznego zaangażowania, jest partnerem programu „Karta Dużej Rodziny”, uczestniczy w akcji Caritas „Tornister pełen uśmiechów”  oraz wspiera edukacyjnie szereg inicjatyw, m.in.: „Szkołę pod żaglami” kapitana Krzysztofa Baranowskiego.
      Aktywne zaangażowanie Nowej Ery w rozwój edukacji oraz wyrównywanie szans edukacyjnych zostało docenione przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, która w 2014 roku przyznała wydawnictwu tytuł „Dobroczyńcy Roku”.

Nowa Era Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 146D, 02-305 Warszawa
tel. 22 570 25 80, faks  22 570 25 97, www.nowaera.pl


Odwiedź stronę